دوشنبه 02 تیر 1393

مدیر عامل شرکت بن رو تولید خودرو S300 به زودی آغاز خواهد شد

سایپا نیوز: سه دستگاه بدنه خودرو S300 جهت انجام مراحل آزمایشی و دریافت استانداردهای مورد نظر در شرکت بن رو تولید و به بهره برداری رسید.

 

 تولید S300

 

 به گزارش سایپا نیوز، مهندس حسن عمو زاده-مدیر عامل شرکت بن رو با اعلام این خبر گفت: تولید و عرضه خودرو جدید S300 در سه فاز در این شرکت تعریف و اجرا شد. فاز اول که مرحله نصب و راه اندازی خطوط بود، از نیمه دوم سال 92 شروع شد و به انتها رسید. فاز دوم مرحله تولید آزمایشی و رفع نواقص و ایرادات احتمالی است و در این فاز 3 دستگاه بدنه جهت استفاده در تست تخریب و سالن رنگ، تولید و به بهره برداری رسیده است.


وی افزود: در مرحله آزمایشی ابتدا بدنه تولید شده جهت ارزیابی مورد آزمایش قرار می گیرد و در صورت گذراندن آزمایشات و دریافت استانداردها وارد مرحله رنگ آمیزی و سپس مونتاژ خودرو می شود و در صورت عبور ازاستانداردهای تعریف شده شرکت سایپا و شرکت زوته، تولید این خودرو در شرکت بن رو آغاز خواهد شد.


مدیر عامل شرکت بن رو گفت: فاز سوم که مرحله پایانی است تجاری شدن خودرو و عرضه آن به بازار است و بر اساس برنامه ریزی تمامی مراحل دریافت استانداردها باید تا پایان مرداد ماه صورت گیرد و تولید تجاری محصول از اواخر مرداد ماه آغاز خواهد شد.


وی افزود: برنامه تولید روزانه در مرداد ماه 40 دستگاه خودرو است که در ماه های بعدی این تعداد تولید افزایش و به 100 دستگاه خواهد رسید و بر اساس برنامه تا پایان سال 4500 دستگاه از این خودرو تولید خواهد شد.


عموزاده با بیان اینکه تولید بدنه این خودرو به صورت خاص برای این خودرو طراحی و آماده سازی شده افزود: بر همین اساس و به دلیل بالا بودن سطح کیفی محصولات با تولید صرفا پنج دستگاه خودرو و گذراندن استانداردها قابلیت تجاری شدن این محصول وجود دارد چرا که در بعضی خطوط و برای گذراندن این مرحله تا 25 دستگاه خودرو نیز تولید و استفاده شده که این موضوع علاوه بر جلوگیری از ایجاد ضایعات بیش از حد نشانگر تولید کیفی محصول می باشد.

 
 منبع: سایپا نیوز

 

برچسب ها
آخرین اخبار فروشگاه

نمایشگاه بین‌المللی خودروی کانادا از اواسط دهه‌ی 70 میلادی برگزار می‌شود و اگرچه که در طول سالیان گذشته خودروهای جذاب زیادی در این نمایشگاه حاضر بوده‌اند اما این رویداد هرگز به اندازه‌ی دیگر نمایشگاه‌های مشهور مورد توجه قرار نگرفته است؛ اما این وضعیت امروز تغییر کرده و ما هیوندای اکسنت 2018

با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
LiveZilla Live Help