دوشنبه 09 تیر 1393

بزرگترین نمایشگاه خودرو ایران مشهد 2014 حضور جیلران، مدیا موتورز و رامک خودرو قطعی شد

چهاردهمین نمایشگاه خودرو مشهد که عنوان بزرگترین نمایشگاه خودرو ایران را سال هاست که در اختیار دارد امسال در حالی برگزار می شود که تنوع برندهای حاضر در نمایشگاه امسال در کل تاریخ برگزاری نمایشگاه های خودرو ایران بی سابقه خواهد بود.


  به گزارش پایگاه خبری «عصرخودرو»، چهاردهمین نمایشگاه خودرو و صنایع وابسته 11 تا 15 شهریور امسال در مشهد برگزار خواهد شد و دست کم 10 محصول جدید تولیدی و وارداتی در نمایشگاه خودرو امسال برای بازار ایران رونمایی خواهد شد.  استقبال شرکت ها در سال جدید مجری نمایشگاه را برای اختصاص غرفه به شرکت های مختلف دچار مشکل کرده است و هم اکنون شرکت های مختلف تولید کننده وواردکننده خودرو در حال مذاکره برای اختصاص فضاهای لازم جهت ساخت غرفه ها و عرضه محصولاتشان هستند.


  افزایش متراژ غرفه های درخواستی و نیز درخواست برای حضور در سالن های خاص باعث شده مذاکرات شرکت مجری نمایشگاه و شرکت های متقاضی امسال بسیار سخت تر از گذشته پیش رود .جیلران که در سه سال گذشته یکی از محبوب ترین برندهای وارداتی خودرو ایران بوده امسال در فضایی دو برابر سال گذشته در نمایشگاه حاضر خواهد بود.در خبرهای بعدی خودروهایی که برای اولین بار در کشور و یا در بازار بزرگ شمال شرق کشور عرضه خواهد شد را اطلاع رسانی خواهیم کرد.
 
منبع: عصر خودرو
برچسب ها
آخرین اخبار فروشگاه

یکی از دلایل طولانی شدن قرارداد با فولکس‌واگن، تصمیم‌گیری بر سر انتخاب مدل خودروهاست. حال آن‌که به گفته این منبع آگاه، مدل خودروها برای واردات و نیز تولید در داخل، انتخاب شده‌اند و حتی قیمت آنها هم مشخص شده که به زودی طی مراسمی اعلام خواهد شد.

با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
LiveZilla Live Help