لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران
چهار شنبه 22 مرداد 1393

الزامات خودروسازان در سند توسعه صنعت خودرو

در سند اهداف و سیاست‌های توسعه صنعت خودرو در افق 1404، الزاماتی برای خودروسازان در نظر گرفته شده است.

 الزامات خودروسازان در سند توسعه صنعت خودرو
 

 

سند اهداف و سیاست‌های توسعه صنعت خودرو در افق 1404، توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت تدوین شده و در آستانه ابلاغ به خودروسازان است.

 


در این سند قید شده که خودروسازان ملزم به رعایت ضوابط ابلاغی از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت و رعایت مفاد اهداف و سیاست‌های توسعه صنعت خودرو هستند.


 

رعایت استانداردهای تولید، ایمنی و عملکردی از سوی خودروسازان از جمله مواردی است که در این سند به آن اشاره شده است. همچنین در این سند عنوان شده که خودروسازان ملزم به استقرار و اجرای سیستم نظارت بر فرایند تولید (cop) هستند.


 

رعایت استانداردهای زیست محیطی مصوب، استقرار نظام جامع کیفیت و عملکرد محصولات و تهیه و انتشار گزارش‌های ادواری و مقایسه‌ای از عملکرد واقعی با اهداف و سیاست‌های تعیین شده، از دیگر الزامات خودروسازان در این سند است.


 

همچنین طبق این سند خودروسازان باید آیین‌نامه‌های فروش و خدمات پس از فروش و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان خودرو را اجرا و تولید خودرو براساس سبد سوخت مصوب دولت برای بازار داخل را، اجرایی کنند.

 

 


 منبع: ایسنا                                                                                                                                      سایر خبرها

برچسب ها
آخرین اخبار فروشگاه

نمایشگاه بین‌المللی خودروی کانادا از اواسط دهه‌ی 70 میلادی برگزار می‌شود و اگرچه که در طول سالیان گذشته خودروهای جذاب زیادی در این نمایشگاه حاضر بوده‌اند اما این رویداد هرگز به اندازه‌ی دیگر نمایشگاه‌های مشهور مورد توجه قرار نگرفته است؛ اما این وضعیت امروز تغییر کرده و ما هیوندای اکسنت 2018

با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
LiveZilla Live Help