پنج شنبه 19 فروردین 1395

ایکس۴۰۹ ،چهارمین برند ملی رقیب خودروهای چینی و کره‌ای

ایران خودرو در نظر دارد امسال از چهارمین برند ملی خود با عنوان ایکس۴۰۹ رونمایی کرده و آن را به عنوان رقیب خودروهای کره ای و چینی وارد بازار کند.

ایران خودرو

 

 

ایران خودرو در نظر دارد امسال از چهارمین برند ملی خود با عنوان ایکس۴۰۹ رونمایی کرده و آن را به عنوان رقیب خودروهای کره ای و چینی وارد بازار کند.
 
 
 
 
 مدیر عامل ایران خودرو اعلام کرده که این شرکت علاوه بر مذاکره با شش خودروساز بزرگ دنیا قصد دارد برای تامین بخشی از نیاز بازار خودرو کشور، چهارمین برند ملی خود را با عنوان ایکس۴۰۹ رونمایی کند.
 
 
 
 

ایران خودرو پس از ۱۵ سال که از تولد سمند می‌گذرد، اقدام به اکران عمومی ایکس۴۰۹ کرده و پس از آن تولید انبوه این شرکت را آغاز کند.

 

 

 

آنگونه که ایران‌خودرو اعلام کرده تکیه بر توانمندی داخلی به ویژه اقداماتی که در مرکز تحقیقات در حال انجام است رویکرد اصلی و حتی مهم تر از همکاری های بین المللی ایران خودرو بوده و محصول پروژه «ایکس۴۰۹» که امسال با برند ایران خودرو وارد بازار خواهد شد، علاوه بر اینکه محصولات چینی را پشت سر می گذارد، توانائی رقابت با محصولات کره ای و حتی اروپائی را نیز دارد.

 

 

 

این شرکت تا به حال سه خودرو سواری سمند، رانا و دنا را به عنوان برند ملی روانه بازار کرده است.

 

 

 


 

منبع :دنیای خودرو

آخرین اخبار فروشگاه

نمایشگاه بین‌المللی خودروی کانادا از اواسط دهه‌ی 70 میلادی برگزار می‌شود و اگرچه که در طول سالیان گذشته خودروهای جذاب زیادی در این نمایشگاه حاضر بوده‌اند اما این رویداد هرگز به اندازه‌ی دیگر نمایشگاه‌های مشهور مورد توجه قرار نگرفته است؛ اما این وضعیت امروز تغییر کرده و ما هیوندای اکسنت 2018

با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
LiveZilla Live Help