شنبه 21 فروردین 1395

پژو مجوز رسمی سرمایه‌گذاری در ایران را گرفت

پژو ژانویه گذشته، در جریان سفر رئیس‌جمهور ایران به پاریس، قرارداد تاسیس شرکتی مشترک با صنایع ایران خودرو را امضا کرد. مدیر منطقه آفریقا-غرب آسیای پژو گفت: با این مجوز شرکت مشترک پژو و ایران خودرو در تابستان تاسیس می‌شود. 

پژو


 

 
پژو ژانویه گذشته، در جریان سفر رئیس‌جمهور ایران به پاریس، قرارداد تاسیس شرکتی مشترک با صنایع ایران خودرو را امضا کرد.
مدیر منطقه آفریقا-غرب آسیای پژو گفت: با این مجوز شرکت مشترک پژو و ایران خودرو در تابستان تاسیس می‌شود. به گزارش پایگاه اینترنتی فرانسوی چلنج؛ ژان کریستف کِمار مدیر منطقه آفریقا-غرب آسیای گروه خودرو‌سازی پژو به چلنج گفت: این گروه هفته گذشته مجوزی را دریافت کرد که به ما اجازه سرمایه‌گذاری در ایران را می‌دهد.وی افزود: اکنون گام بزرگ بعدی، تاسیس شرکت مشترک در تابستان سال 2016 است. پژو به تازگی و پس از 4 سال توقف، تحویل قطعات (به ایران) را نیز از سر گرفته است.پژو ژانویه گذشته، در جریان سفر رئیس‌جمهوری ایران به پاریس، قرارداد تاسیس شرکتی مشترک با صنایع ایران خودرو را امضا کرد. بر اساس این قرار داد هر یک از طرفین 50 درصد سهام این شرکت مشترک را در اختیار خواهند داشت.کمار در ادامه بیان کرد : پس از ماه‌های طولانی و مذاکرات زیاد، طرح پژو توانست حمایت حسن روحانی را دریافت کند.
 

 

 


 

منبع :دنیای اقتصاد

آخرین اخبار فروشگاه

 چندی قبل، شرکت بهمن موتور از دو سدان فاو بسترن B30 و B50 رونمایی نمود. درباره ویژگی‌های فنی و ظاهری بسترن B30 پیش‌تر مطلبی خدمتتان ارائه داده شد اما اکنون در متنی مختصر، خودروی بسترن B50 را به شما معرفی می‌کنیم.

با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
LiveZilla Live Help