لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران
یکشنبه 29 فروردین 1395

راه‌اندازی شهرک صنعتی ایران‌ خودرو در تاکستان

با امضاء تفاهم‌نامه میان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین و شرکت ایران‌ خودرو شهرک صنعتی ایران‌ خودرو در تاکستان راه‌اندازی می‌شود.

ایران خودرو


 

 صبح امروز نشست مشترک مدیران ایران خودرو و مدیرکل صنعت، معدن و تجارت، مدیرکل امور اقتصادی استانداری، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی، نماینده سازمان امور اراضی و برخی دیگر از مدیران حوزه صنعت در قزوین برگزار شد.

 

 

 

در این نشست که در محل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین برگزار شد شرایط احیا و راه‌اندازی مجدد شهرک صنعتی ایران‌ خودرو در شهرستان تاکستان مورد بررسی و بحث قرار گرفته و در صورت توافق و امضاء تفاهم‌نامه اجرا می‌شود.

 

 

 

علی پرزحمت مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان قزوین در این نشست اظهار داشت: با اجرای این طرح و استقرار  پیمانکاران مطرح  ایران خودرو و قطعه‌سازان در این شهرک زمینه‌های لازم جهت سرمایه‌گذاری و ایجاد اشتغال به میزان قابل توجهی در استان فراهم می‌شود.

 

 

 

وی افزود: با توجه به اینکه امسال سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نام‌گذاری شده است یکی از اولویت‌های مهم سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین حرکت در این مسیر و ایجاد اشتغال پایدار است.

 

 

 

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان قزوین عنوان کرد: از طرح‌های سرمایه‌گذاری بزرگ حمایت می‌کنیم و در این راستا سعی می‌شود تا مشکلات و موانع موجو بر سر راه سرمایه‌گذاری برطرف شود.

 

 

 


 

منبع :دنیای خودرو

آخرین اخبار فروشگاه

نمایشگاه بین‌المللی خودروی کانادا از اواسط دهه‌ی 70 میلادی برگزار می‌شود و اگرچه که در طول سالیان گذشته خودروهای جذاب زیادی در این نمایشگاه حاضر بوده‌اند اما این رویداد هرگز به اندازه‌ی دیگر نمایشگاه‌های مشهور مورد توجه قرار نگرفته است؛ اما این وضعیت امروز تغییر کرده و ما هیوندای اکسنت 2018

با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
LiveZilla Live Help