لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران
یکشنبه 23 شهریور 1393

کلنگ احداث کارخانه هوندا در هند زده شد

هوندا موتور که سومین خودروساز بزرگ ژاپن است، خرید زمین را در ایالت غربی گجرات هند برای ساخت کارخانه جدید خود در این کشور آغاز کرد.

  احداث کارخانه هوندا در هند

 

 

جنانزوار سن، مدیر فروش هوندا در هند در مصاحبه با بلومبرگ درباره جزییات بیشتری مانند اندازه کارخانه، هزینه یا زمان راه اندازی آن اظهارنظر نکرد اما سخنگوی این شرکت در توکیو تایید کرد این شرکت روند خرید زمین را آغاز کرده است.

 

هوندا شاهد افزایش 49 درصدی فروشش در هند در پنج ماه نخست سال مالی جاری بوده که از آوریل آغاز شده است. روی کار آمدن نارندرا مودی، نخست وزیر هند موجب شده اقتصاددانان نرخ مورد پیش بینی برای رشد اقتصادی این کشور را که سال گذشته به پایین‌ترین سطح در یک دهه گذشته رسید، افزایش دهند.

 

فروش هوندا در ماه اوت 88 درصد افزایش یافت و به 17 هزار و 218 دستگاه رسید که عمدتا به دلیل عرضه مدل‌های جدید از جمله خودروی هفت صندلی موبیلیو بود.

 

این شرکت در نوامبر در دومین کارخانه هندی خود شیفت دومی را آغاز کرد تا ظرفیت تولید را برای تامین تقاضا برای خودروهای موبیلیو و سیتی افزایش دهد.

 

هوندا انتظار دارد صادراتش از هند 50 درصد در سال منتهی به مارس افزایش یافته و به 9 هزار دستگاه برسد.

 

 منبع: ایسنا

 


آخرین اخبار فروشگاه

نمایشگاه بین‌المللی خودروی کانادا از اواسط دهه‌ی 70 میلادی برگزار می‌شود و اگرچه که در طول سالیان گذشته خودروهای جذاب زیادی در این نمایشگاه حاضر بوده‌اند اما این رویداد هرگز به اندازه‌ی دیگر نمایشگاه‌های مشهور مورد توجه قرار نگرفته است؛ اما این وضعیت امروز تغییر کرده و ما هیوندای اکسنت 2018

با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
LiveZilla Live Help