جمعه 29 مرداد 1395

هیوندای و گوگل همکار می‌شوند

هیوندای و گوگل احتمالا در آینده نزدیک همکار خواهند شد.

هیوندای 

هیوندای و گوگل احتمالا در آینده نزدیک همکار خواهند شد.


جونگ جین هائنگ رئیس هیوندای تایید کرده که دو شرکت ممکن است در برخی زمینه‌های مشترک همکاری داشته باشند و خودروساز کره ای در حال مذاکره با گوگل درباره یک همکاری احتمالی است. 

 

هیوندای یکی از اولین خودروسازانی است که بیشترین استفاده را از سیستم های عامل خودرویی اندروید اتو و اپل کارپلی می‌برد اما در زمینه فن آوری خودروهای خودران از سایر رقبا عقب مانده است.

 

خودروهای متصل و خودران به یکی از حوزه های تمرکز خودروسازان در سراسر جهان تبدیل شده اند و هیوندای احتمالا مجبور به همکاری با شرکت‌هایی همچون برای ماندن از عرصه رقابت است.

 

این شرکت موضوع مذاکرات با گوگل و اینکه آیا این مذاکرات درباره فن آوری های خودران است، تایید نکرده است اما با توجه به سرمایه گذاری سنگین گوگل روی خودروهای خودران به احتمال زیاد این همکاری در این زمینه است.  

 

پیشتر در سال جاری گوگل و فیات کرایسلر نیز همکاری را در زمینه تجهیز خودروهای مینی ون پاسیفیکا به فن آوری خودران اعلام کرده بودند.


 

  

 


 

منبع :   عصرخودرو

آخرین اخبار فروشگاه

 چندی قبل، شرکت بهمن موتور از دو سدان فاو بسترن B30 و B50 رونمایی نمود. درباره ویژگی‌های فنی و ظاهری بسترن B30 پیش‌تر مطلبی خدمتتان ارائه داده شد اما اکنون در متنی مختصر، خودروی بسترن B50 را به شما معرفی می‌کنیم.

با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
LiveZilla Live Help