چهار شنبه 14 مهر 1395

بهترین های نمایشگاه پاریس فولکس واگن I.D

فولکس واگن در آستانه نمایشگاه پاریس کانسپت الکتریکی خود با نام I.D. را رونمایی کرد و اکنون جزییات بیشتری از آن من جمله برنامه های خودرانی این کانسپت در آینده را اعلام کرده است.

 

فولکس واگن در آستانه نمایشگاه پاریس کانسپت الکتریکی خود با نام I.D. را رونمایی کرد و اکنون جزییات بیشتری از آن من جمله برنامه های خودرانی این کانسپت در آینده را اعلام کرده است

 
 

 فولکس گفته است رونمایی از این خودرو برای ما به اندازه رونمایی از اولین سری بیتل یا گلف اهمیت دارد. این خودروساز شعار «فکر جدید» را برای نشان دادن عمق این اهمیت انتخاب کرده است.

 

 

فولکس واگن I.Dبر اساس گزارش های قبلی I.D. با هر بار شارژ می‌تواند مسافتی بین ۲۴۹ تا ۳۷۳ مایل را بپیماید.فولکس واگن I.D

 

 

باتری لیتیوم یون این کانسپت به صورت یک پنل تخت ساندویچی در کف خودرو قرار گرفته و نیروی مورد نیاز موتور الکتریکی که در محور عقب می‌باشد را تامین می‌کند.

 

 

فولکس واگن I.D

 

 

این موتور ۱۶۸ اسب بخار قدرت داشته و قادر است ظرف ۸ ثانیه I.D. را از به سرعت صد کیلومتر در ساعت و در نهایت به حداکثر سرعت ۱۶۰ کیلومتر در ساعت برساند.

فولکس واگن I.D

 

 

فولکس I.D. بر روی پلتفرم ماژولار MEB سوار شده است. این پلتفرم قابلیت تغییر اندازه را داشته و می‌تواند برای اتومبیل های بزرگتری مانند BUDD-e نیاز مورد استفاده قرار گیرد.

 

 

فولکس واگن I.D

 

 

هربرت دیس، مدیرعامل فولکس واگن در کنفرانسی در نمایشگاه پاریس اعلام کرد زمانی که این کانسپت وارد بازار شود قیمتی برابر با قیمت فعلی گلف دیزلی خواهد داشت. با این حساب قیمت این کانسپت در حدود ۴۰ هزار دلار خواهد بود.

 

 

فولکس واگن I.D

 

 

اما خودروساز آلمانی برای بعد از ۲۰۲۰ و عرضه I.D. نیز نقشه کشیده و اعلام کرده تا سال ۲۰۲۵ این اتومبیل را کاملا خودران خواهد کرد. در این مرحله با فشردن یک دکمه فرمان خودرو در داخل داشبورد جمع شده و حالت خودران فعال خواهد شد.

 

 

فولکس واگن I.D

 

 

شکل باتری و قرار گرفتن آن در کف اتاق موجب شده تا فضای بیشتری در داخل کابین وجود داشته باشد و اکنون جمع شدن فرمان نیز به بیشتر شدن این فضا کمک خواهد کرد.

 

  

 


 

منبع :   دنیای خودرو

آخرین اخبار فروشگاه

 چندی قبل، شرکت بهمن موتور از دو سدان فاو بسترن B30 و B50 رونمایی نمود. درباره ویژگی‌های فنی و ظاهری بسترن B30 پیش‌تر مطلبی خدمتتان ارائه داده شد اما اکنون در متنی مختصر، خودروی بسترن B50 را به شما معرفی می‌کنیم.

با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
LiveZilla Live Help