چهار شنبه 26 شهریور 1393

الزام قطعه‌سازان به مشارکت با خارجی‌ها

براساس قوانین بالادستی شرکت‌های قطعه‌ساز داخلی ملزم به افزایش سطح توانمندی‌ها و کیفیت تولیدات خود شده‌اند.

 الزام قطعه‌سازان به مشارکت با خارجی‌ها

 

 

 در سند اهداف و سیاست‌های توسعه صنعت خودرو در افق 1404، موضوع توسعه و ارتقای صنعت قطعه‌سازی، مجموعه‌سازی و صنایع جانبی متناسب با ارزش افزوده پیش‌بینی شده است.

 

همچنین در این سند بر سرمایه‌گذاری مستقیم یا مشترک قطعه‌سازان داخلی با قطعه‌سازان و مجموعه‌سازان معتبر خارجی تاکید شده است.

 

ایجاد و گسترش مراکز تحقیق و توسعه به‌ویژه در بخش پلت‌فرم و قوای محرکه از دیگر موضوعات مورد تاکید در سند اهداف و سیاست‌های توسعه صنعت خودرو در افق 1404 است.

 

در این سند ایجاد و ارتقای مراکز طراحی قطعات و مجموعه‌های خودرو و همچنین ایجاد و توسعه مراکز آزمون قطعات و مجموعه‌های خودرو پیش‌بینی شده است. ایجاد و توسعه شهرک‌های صنعتی تخصصی در حوزه صنعت قطعه‌سازی از دیگر موارد مدنظر در این سند است.

 

طراحی و توسعه فناوری‌های نوین در زمینه مجموعه‌های برقی و الکترونیکی و طراحی محصول و توسعه در حوزه تکنولوژی‌های نوین در بخش‌های قوای محرکه به‌ویژه موتورهای پایه گازسوز، بنزینی، دیزلی، برقی و هیبریدی نیز مورد تاکید قرار گرفته است.
 


 

منبع: ایسنا


آخرین اخبار فروشگاه

نمایشگاه بین‌المللی خودروی کانادا از اواسط دهه‌ی 70 میلادی برگزار می‌شود و اگرچه که در طول سالیان گذشته خودروهای جذاب زیادی در این نمایشگاه حاضر بوده‌اند اما این رویداد هرگز به اندازه‌ی دیگر نمایشگاه‌های مشهور مورد توجه قرار نگرفته است؛ اما این وضعیت امروز تغییر کرده و ما هیوندای اکسنت 2018

با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
LiveZilla Live Help