لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران
شنبه 01 آذر 1393

امیدواری به تولید خودروهای برقی و هیبریدی تا سال آینده

وزیر صنعت ، معدن و تجارت اعلام کرد: برای تشویق تولید کنندگان و مصرف کنندگان خودروهای برقی و هیبریدی بسته حمایتی و تشویقی برای تصویب به هیات دولت ارائه شد.

 

امیدواری به تولید خودروهای برقی و هیبریدی تا سال آینده

 

 

محمدرضا نعمت زاده در بازدید ازکارخانه تولید باتری لیتیومی با اشاره به موفقیت ایران در تولید این نوع باتری در کشور گفت: باتری لیتیومی هم در خودروها وخصوصا در موتور سیکلت‌ها قابل استفاده است ودر سایر صنایع هم کاربرد دارد.

 

وزیر صنعت، معدن وتجارت گفت: یکی از اهداف دولت برنامه ریزی برای کاهش آلایندگی ها خصوصا در شهرهای بزرگ است و در این جهت، دولت تصویب کرد تعرفه واردات خودروهای برقی و هیبریدی صفر شود.

 

نعمت زاده با بیان این که این مشوق ها کافی نیست، گفت: با استفاده از تجربه سایر کشورها بسته ای را تنظیم و به هیات دولت ارائه کرده ایم تا تولید کننده و مصرف کننده تشویق به استفاده از این محصولات شود.

 

وی گفت: تولید این گونه خودرو ها در دستور کار وزارت صنعت،معدن تجارت قرار دارد و امیدواریم در سال آینده به تولید برسد.

 

 


 


    

 منبع: ایسنا

 

 

آخرین اخبار فروشگاه

نمایشگاه بین‌المللی خودروی کانادا از اواسط دهه‌ی 70 میلادی برگزار می‌شود و اگرچه که در طول سالیان گذشته خودروهای جذاب زیادی در این نمایشگاه حاضر بوده‌اند اما این رویداد هرگز به اندازه‌ی دیگر نمایشگاه‌های مشهور مورد توجه قرار نگرفته است؛ اما این وضعیت امروز تغییر کرده و ما هیوندای اکسنت 2018

با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
LiveZilla Live Help