چهار شنبه 05 آذر 1393

تحویل سراتو به جای مگان

معاون فروش و بازاریابی گروه خودروسازی سایپا گفت: افرادی که مگان را پیش خرید کرده‌اند، در صورت تمایل می‌توانند 3 خودروی سراتو، CS35 یا Eado را به‌عنوان خودروی جایگزین دریافت کنند.

 

تحویل سراتو به جای مگان

 

 

محمدعلی قادری اظهار کرد: در گذشته 5500 خودروی مگان پیش فروش شد. وی با بیان اینکه متاسفانه به دلیل عدم عمل به تعهدات از سوی شرکت رنو و تحویل ندادن قطعات، موفق به تولید این خودرو نشدیم خاطرنشان کرد: از 5500 خریدار خودروی مگان، تعداد 4400 نفر تاکنون خودروی جایگزین مدنظر را دریافت کردند.قادری افزود: قیمت سراتو با گیربکس دنده‌ای 70 میلیون تومان، CS35 معادل 83 میلیون تومان و Eado معادل 80 میلیون تومان تعیین شده است؛ بنابراین در صورت تمایل کسانی که مگان را پیش خرید کرده‌اند، این خودروهای جایگزین به آنها تحویل شده و مابه‌التفاوت نیز محاسبه خواهد شد. وی خاطرنشان کرد: خریداران مگان در صورت تمایل می‌توانند از هفته آینده برای دریافت خودروهای جایگزین معرفی شده اقدام کنند.

 

 


 


    

 منبع: دنیای اقتصاد

 

 

آخرین اخبار فروشگاه

 چندی قبل، شرکت بهمن موتور از دو سدان فاو بسترن B30 و B50 رونمایی نمود. درباره ویژگی‌های فنی و ظاهری بسترن B30 پیش‌تر مطلبی خدمتتان ارائه داده شد اما اکنون در متنی مختصر، خودروی بسترن B50 را به شما معرفی می‌کنیم.

با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
LiveZilla Live Help