چهار شنبه 09 اردیبهشت 1394

سومین نمایشگاه تخصصی قطعات خودرو

در این نمایشگاه که تا 12 اردیبهشت برپاست، سازندگان قطعات خودرو و ماشین آلات، آخرین دستاوردهای فنی، محصولات و تولیدات خود را در معرض دید کارشناسان و همکاران خود در صنعت خودرو سازی قرار داده اند.

 

سومین نمایشگاه تخصصی قطعات خودرو
 سومین نمایشگاه تخصصی قطعات خودروهای سنگین و ماشین‌آلات راهسازی در هتل المپیک امروز آغاز به کار کرد.

 

 

در این نمایشگاه که تا دوازدهم اردیبهشت برپاست، سازندگان قطعات خودرو و ماشین آلات، آخرین دستاوردهای فنی ، محصولات و تولیدات خود را در معرض دید کارشناسان و همکاران خود در صنعت خودرو سازی قرار داده اند.
این نمایشگاه را اتحادیه صنف فروشندگان لوازم یدکی اتومبیل و ماشین‌آلات تهران برگزار کرده است تا علاوه بر افزایش اعتماد تولید کنندگان خودرو و مصرف کنندگان به قطعه سازان و تولید کنندگان لوازم یدکی ؛ ارتباط زنجیره تولید، توزیع و مصرف کنندگان قطعات خودرو تقویت شود.


 

در سال های اخیر ساخت و ورود قطعات یدکی بی کیفیت و نامرغوب به بازار لوازم یدکی خودرو سبب کاهش اعتماد مصرف کنندگان به چنین کالاهایی شده است و اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی اتومبیل تلاش کرده است تا با برپایی چنین نمایشگاههایی در خصوص سازندگان و فعالان بازار تولید و عرضه قطعات یدکی که مورد تایید اتحادیه و دارای استانداردهای لازم هستند ، اطلاع رسانی کند.
همچنین واردات بی رویه لوازم یدکی با کیفیت پایین از خارج، تعدد سازندگان و نبود نظارت کافی بر قطعه سازان سبب شده است بیشتر واحدهای تولیدی مجاز ، با حداکثر 50 درصد ظرفیت فعالیت کنند که همین موضوع ، افزایش قیمت تمام شده کالا را به دنبال دارد و در نتیجه مصرف کنندگان به کالاهای بی کیفیت خارجی گرایش بیشتری پیدا کرده اند.
ساعت بازدید از این نمایشگاه از 10:30 تا 18:30 است و بازدید کنندگان می توانند در روزهای یاد شده به هتل المپیک در جنوب مجموعه ورزشی آزادی مراجعه کنند.


 

 

 


    

 منبع: خبرگزاری صدا و سیما

 

 

 

آخرین اخبار فروشگاه

نمایشگاه بین‌المللی خودروی کانادا از اواسط دهه‌ی 70 میلادی برگزار می‌شود و اگرچه که در طول سالیان گذشته خودروهای جذاب زیادی در این نمایشگاه حاضر بوده‌اند اما این رویداد هرگز به اندازه‌ی دیگر نمایشگاه‌های مشهور مورد توجه قرار نگرفته است؛ اما این وضعیت امروز تغییر کرده و ما هیوندای اکسنت 2018

با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
LiveZilla Live Help