لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران
دوشنبه 04 خرداد 1394

نخستین سمپوزیوم بین‌المللی خودروهای برقی در کشور برگزار می‌شود

اولین سمپوزیوم بین‌المللی و نمایشگاه جانبی خودرو (فناوری‌های نوین در حمل و نقل- خودروهای هیبریدی و برقی ) در تاریخ 23 و 24 خرداد ماه سال جاری در سالن همایشهای بین المللی پژوهشگاه صنعت نفت برگزار می‌شود.

 

سمپوزیوم بین‌المللی خودروهای برقی

 

 

اولین سمپوزیوم بین‌المللی و نمایشگاه جانبی خودرو (فناوری‌های نوین در حمل و نقل- خودروهای هیبریدی و برقی ) در تاریخ 23 و 24 خرداد ماه سال جاری در سالن همایشهای بین المللی پژوهشگاه صنعت نفت برگزار می‌شود.

 


این سمپوزیوم با پانل‌های تخصصی، نمایش تست و عملکردخودروهای هیبریدی و برقی (کلینیک خودرو) باهدف توسعه رسمی این محصولات در بازار خودرو همراه است و آخرین دستاوردهای صنایع خودروساز داخلی و قطعه سازان خودرویی در نمایشگاه جانبی آن به نمایش گذاشته می شود.

 


اولین سمپوزیوم بین‌المللی و نمایشگاه جانبی خودرو ، با حضور ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت، سازمان حفاظت محیط زیست، سازمان ملی استاندارد، شهرداری‌ها، سازمان‌های تاکسیرانی و اتوبوسر‌انی کشور‌، پژوهشکده خودرو، سوخت و محیط زیست دانشگاه تهران، تعاونی های حمل و نقل کشور، پژوهشگاه صنعت نفت‌، انجمن بهینه‌سازی مصرف انرژی ایران، تولید‌کنندگان قطعات و تجهیزات خودرویی مطرح در صنعت حمل و نقل و صاحبان صنایع بزرگ خودروساز داخلی و خارجی برگزار می‌شود.

 


محورهای اصلی کنفرانس عبارتند از فناوری و بهینه کاوی و چالش ها، تحلیل اقتصادی اجتماعی(ترویج و فرهنگ سازی)و زیرساخت ها و سیاست های لازم.

 


علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر، ثبت نام و اعلام حضور می‌توانند به وب‌سایت www.hybridconference.ir مراجعه کنند.

 

 

 


    

 منبع: ایسنا

 

 

 

آخرین اخبار فروشگاه

نمایشگاه بین‌المللی خودروی کانادا از اواسط دهه‌ی 70 میلادی برگزار می‌شود و اگرچه که در طول سالیان گذشته خودروهای جذاب زیادی در این نمایشگاه حاضر بوده‌اند اما این رویداد هرگز به اندازه‌ی دیگر نمایشگاه‌های مشهور مورد توجه قرار نگرفته است؛ اما این وضعیت امروز تغییر کرده و ما هیوندای اکسنت 2018

با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
LiveZilla Live Help