لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران
چهار شنبه 03 تیر 1394

مرسدس به جنگ ب ام و می‌رود

مرسدس بنز با خودروی جدید GLE کوپه که رقیب مستقیم ب ام و X6 است، خانواده کراس اوورهای خود را گسترش می‌دهد تا به جذب خریداران غیرسنتی خودروهای شاسی بلند بپردازد.

 

 BENZ

 

 


به گفته کورز، مرسدس بنز می‌تواند به سرعت و با کمترین هزینه انواع دیگر کوپه را طراحی کند زیرا دو خودروی GLE از ساختار بدنه یکسانی برخوردار هستند.

 

 

 وی درباره حجم فروش GLE کوپه پیش بینی ارائه نکرد اما گفت: اگر به آمار ب ام و نگاه کنید، انتظارات ما هم مشابه خواهد بود زیرا در یک بخش بازار هستیم.

 

 

 ب ام و X6 در سال 2008 روانه بازار فروش شد و فروش آن در آمریکا در سال 2012 به شش هزار و 749 دستگاه رسید. ب ام و 40 هزار و 488 دستگاه از این خودرو را از سال 2008 تاکنون در آمریکا فروخته است.

 

 

 کارخانه مرسدس بنز در نزدیکی توسکالوسای آلاباما ظرفیت تولید سالانه 200 هزار کراس اوور را دارد و این انعطاف را دارد که برای تامین تقاضا تولیدش را تغییر دهد. این کارخانه هر دو مدل GLE و کراس اوور GLS بزرگتر را می‌سازد.

 

 

 در واقع مدلهای GLE و GLE کوپه معماری مشابه با کراس اوور GL بزرگتر که بازطراحی شده و به GLS تغییر نام یافته است، دارند اما معماری آنها با خودروهای سواری کلاس ای و اس تشابهی ندارد و تنها در اندازه همانند آنها هستند.

 

 

بر اساس گزارش اتوموتیو نیوز، خودروی GLE کوپه طراحی داخلی مشابه مدلهای ام کلاس دارد. بعلاوه هر دو مدل GLE امکانات ایمنی، کمکی و سرگرمی مانند دستیار پارک، سیستم حرکت در خطوط و تشخیص نقاط کور و تشخیص عابرپیاده دارند. همچنین این خودروها گیربکس 9 سرعته اتوماتیک 9 جی ترونیک پلاس دارند.

 

    

 منبع: ایسنا

 

 

 

آخرین اخبار فروشگاه

نمایشگاه بین‌المللی خودروی کانادا از اواسط دهه‌ی 70 میلادی برگزار می‌شود و اگرچه که در طول سالیان گذشته خودروهای جذاب زیادی در این نمایشگاه حاضر بوده‌اند اما این رویداد هرگز به اندازه‌ی دیگر نمایشگاه‌های مشهور مورد توجه قرار نگرفته است؛ اما این وضعیت امروز تغییر کرده و ما هیوندای اکسنت 2018

با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
LiveZilla Live Help