لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران
یکشنبه 01 شهریور 1394

بی‌ام‌و خواهان سرمایه‌گذاری در ترکیه

غول خودروسازی آلمان، بی‌ام‌و از تمایل خود برای سرمایه‌گذاری در کشور ترکیه خبر داده است. در پی سه سفر به ترکیه، هیات نماینده شرکت بی‌ام‌و موافقت‌نامه‌هایی را با شرکت‌های مشاوره‌ای این کشور امضا کرده است.

 

بی ام و

 

غول خودروسازی آلمان، بی‌ام‌و از تمایل خود برای سرمایه‌گذاری در کشور ترکیه خبر داده است. در پی سه سفر به ترکیه، هیات نماینده شرکت بی‌ام‌و موافقت‌نامه‌هایی را با شرکت‌های مشاوره‌ای این کشور امضا کرده است.بر اساس آن مطالعات توجیه اقتصادی سرمایه‌گذاری در تجهیزات تولیدی ترکیه انجام شود. بی‌ام‌و در ابتدا می‌خواهد پس از راه‌اندازی کارخانه تولید، یک بخش لجستیک تست خودرو در ترکیه راه‌اندازی کند. نظر این شرکت هم بیشتر به استانی در ساحل دریای سیاه به‌نام ساکاریا معطوف است.در این منطقه شرکت بی‌ام‌و سرگرم مذاکرات جدی و فشرده‌ای است تا بتواند یک قطعه زمین به مساحت تقریبی 650.000 متر مربع را خریداری کند. هم‌اکنون ترکیه قطعات خودروهای این شرکت را تولید می‌کند که ارزش سالانه آنها بالغ بر 250 میلیون یورو می‌شود. بی‌ام‌و قصد دارد این رقم را به 600 میلیون یورو افزایش دهد. بی‌ام‌و هم‌اکنون 30 مرکز تولید و مونتاژ در 14 کشور جهان را در اختیار دارد.
 

 


 


منبع : دنیای اقتصاد

 

برچسب ها
آخرین اخبار فروشگاه

نمایشگاه بین‌المللی خودروی کانادا از اواسط دهه‌ی 70 میلادی برگزار می‌شود و اگرچه که در طول سالیان گذشته خودروهای جذاب زیادی در این نمایشگاه حاضر بوده‌اند اما این رویداد هرگز به اندازه‌ی دیگر نمایشگاه‌های مشهور مورد توجه قرار نگرفته است؛ اما این وضعیت امروز تغییر کرده و ما هیوندای اکسنت 2018

با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
LiveZilla Live Help