جمعه 27 شهریور 1394

گسترش همکاری میان تویوتا و ب ام و

تویوتا موتور و ب ام و سرگرم مذاکره درباره گسترش همکاری کنونی خود هستند.

 

تویوتا

 

تویوتا موتور و ب ام و سرگرم مذاکره درباره گسترش همکاری کنونی خود هستند.

 


 مذاکرات میان بزرگترین خودروساز جهان از نظر میزان فروش و بزرگترین خودروساز لوکس جهان در شرایطی انجام می‌گیرد که صنعت خودروی جهان با ظهور فناوری جدید و افزایش فشار رگولاتوری برای کاهش آلایندگی و معرفی امکانات ایمنی جدید، با تحول روبروست.

 


تویوتا و ب ام و پیش از این برای طراحی فناوری خودروی پیل سوختی همکاری کرده اند و اخیرا نمونه اولیه ای را نشان داده اند که یک ب ام و سری 5 با موتور هیدروژنی است.

 


فردریش آیشنر، مدیر مالی ب ام و در حاشیه نمایشگاه خودروی فرانکفورت به خبرنگاران گفت: هر دو شرکت علاقمند به گسترش همکاریشان هستند اما به تبادل سرمایه فکر نکرده اند.

 


تحت فشار فزاینده برای سرمایه گذاری در فناوری جدید و رشد کندتر صنعت خودرو، چنین اتحادهایی اهمیت روزافزون پیدا کرده اند. سرجیو مارچیونه، مدیرعامل فیات کرایسلر اتوموبیل ماه‌هاست در جست و جوی شریک بوده و مصرانه به جنرال موتورز پیشنهاد همکاری می‌دهد اما این خودروساز آمریکایی از آن سرباز می‌زند.

 


بر اساس گزارش وال استریت ژورنال، دایملر که رقیب آلمانی ب ام و است، با رنو- نیسان برای ساخت خودروهای لوکس اتحاد دارد.

 


آیشنر گفت: هیچ نشانه بهبودی در چین نمی‌بیند. این کشور زمانی سریع‌ترین نرخ رشد را داشت اما فروش خودرو همزمان با کندی رشد اقتصادی، رو به کاهش گذاشته است.

 

 


 


منبع : ایسنا

 

برچسب ها
آخرین اخبار فروشگاه

نمایشگاه بین‌المللی خودروی کانادا از اواسط دهه‌ی 70 میلادی برگزار می‌شود و اگرچه که در طول سالیان گذشته خودروهای جذاب زیادی در این نمایشگاه حاضر بوده‌اند اما این رویداد هرگز به اندازه‌ی دیگر نمایشگاه‌های مشهور مورد توجه قرار نگرفته است؛ اما این وضعیت امروز تغییر کرده و ما هیوندای اکسنت 2018

با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
LiveZilla Live Help