لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران
شنبه 17 خرداد 1393

تاکید بر ضرورت توسعه همکاری‌های ایران و مالزی در صنعت خودرو

دیدار هیات ایرانی از شرکت پروتون

تاکید بر ضرورت توسعه همکاری‌های ایران و مالزی در صنعت خودرو

هیات ایرانی به سرپرستی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از کارخانه خودروسازی پروتون بازدید کرد.


 توسعه همکاریهای ایران و مالزی در صنعت خودرو
 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در مالزی، محمد علی سید ابریشمی، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران که برای شرکت در نمایشگاه صنایع کوچک و متوسط مالزی (SMEDIX 2014) به مالزی سفر کرده است در بخشی از سفر خود از کارخانه خودروسازی شرکت پروتون در شهر شاه‌عالم دیدار و با مسئولان این شرکت گفت‌وگو کرد.


در این دیدار هیات ایرانی در جریان فعالیت‌های شرکت پروتون در بخش‌های مختلف از جمله طراحی، تولید، نیروی کار، محصولات و دستاوردهای این شرکت قرار گرفت.


عبدالحریث عبدالله، مدیر عامل پروتون در این دیدار با اشاره به محصولات این شرکت و معرفی آنها خواستار آن شد تا پس از برطرف شدن مشکلات موجود شرکت پروتون حضور فعالی در بازار ایران داشته باشد.


معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران نیز ضمن اشاره به آمار و پتانسیل‌های تولید خودرو در ایران ابراز امیدواری کرد که مشکلات ناشی از تحریم‌های یکجانبه به زودی برطرف شده و دو طرف بتوانند همکاری نزدیکتری در صنعت خودرو داشته باشند.


وی همچنین با اشاره به توانایی قطعه‌سازان خودرو در ایران و حضور آنها در اغلب شهرهای کشورمان خواستار همکاری دوجانبه در این بخش شد.


در ادامه این دیدار هیات ایرانی از خط تولید محصولات مختلف شرکت پروتون دیدار کرده و از نزدیک در جریان روند تولید این محصولات و تکنولوژی‌های به کار رفته در این خط تولید قرار گرفتند.


منبع : ایسنا
برچسب ها
آخرین اخبار فروشگاه

نمایشگاه بین‌المللی خودروی کانادا از اواسط دهه‌ی 70 میلادی برگزار می‌شود و اگرچه که در طول سالیان گذشته خودروهای جذاب زیادی در این نمایشگاه حاضر بوده‌اند اما این رویداد هرگز به اندازه‌ی دیگر نمایشگاه‌های مشهور مورد توجه قرار نگرفته است؛ اما این وضعیت امروز تغییر کرده و ما هیوندای اکسنت 2018

با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
LiveZilla Live Help