دوشنبه 09 آذر 1394

راه‌اندازی شبکه سرویس خودروهای کلاسیک پورشه

شرکت خودروسازی پورشه مشغول راه‌اندازی یک شبکه جدید از مراکز خدمات، با تمرکز بر خودروهای کلاسیک است.

 

 

پورشه


شرکت خودروسازی پورشه مشغول راه‌اندازی یک شبکه جدید از مراکز خدمات، با تمرکز بر خودروهای کلاسیک است.


این خودروساز آلمانی قصد دارد تا سال 2018 صد مرکز از این دست را در سرتاسر جهان راه‌اندازی کند. نخستین مرکز از این مراکز در هفته جاری در حومه شهر آرنهیم هلند افتتاح خواهد شد.


این نخستین مرکز ویژه خودروهای کلاسیک پورشه، با هدف پوشش خدمات‌دهی به خودروهای قدیمی طراحی شده است. خدمات این مرکز شامل سرویس و تعمیر، نصب قطعات اصلی، نوسازی بخش یا کل سیستم خودروهای قدیمی و حتی فروش پورشه‌های قدیمی مورد تایید مرکز است.


پورشه اعلام کرده است که تا بیش از 70 درصد خودروهایی که تاکنون تولید کرده است هنوز کار می‌کنند. پورشه لازمه طولانی شدن عمر مفید این خودروها را در وهله نخست کیفیت بالای تولیدات خود می‌داند و در وهله بعد دقت مالکان این خودروها برای تداوم کار این دستگاه‌ها و تعمیرات و نگهداری مناسب از آنها را ضروری می‌داند. 

 
 

 


منبع :دنیای اقتصاد

 

آخرین اخبار فروشگاه

نمایشگاه بین‌المللی خودروی کانادا از اواسط دهه‌ی 70 میلادی برگزار می‌شود و اگرچه که در طول سالیان گذشته خودروهای جذاب زیادی در این نمایشگاه حاضر بوده‌اند اما این رویداد هرگز به اندازه‌ی دیگر نمایشگاه‌های مشهور مورد توجه قرار نگرفته است؛ اما این وضعیت امروز تغییر کرده و ما هیوندای اکسنت 2018

با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
LiveZilla Live Help