لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران
سه شنبه 06 بهمن 1394

جگوار بزرگ‌ترین خودروساز انگلستان شد

در سال 2015 جگوار لندرور موفق شد نیسان موتور را پشت‌سر بگذارد و به لحاظ تولید خودرو به بزرگ‌ترین خودروساز انگلستان تبدیل شود.

جگوار


 

 در سال 2015 جگوار لندرور موفق شد نیسان موتور را پشت‌سر بگذارد و به لحاظ تولید خودرو به بزرگ‌ترین خودروساز انگلستان تبدیل شود.به گزارش آتونیوز، تولید جگوار در سه کارخانه خود در انگلستان 9 درصد افزایش یافت و به 489 هزار و 923 دستگاه خودرو رسید. تولید نیسان در تنها کارخانه این شرکت در انگلستان با کاهش 7/ 4 درصدی رو به رو شد و به 476 هزار و 589‌دستگاه خودرو رسید.برند مینی بی‌ام‌و در جایگاه سوم قرار گرفت و بعد از آن تویوتا، هوندا و برند واکسهال جنرال موتورز قرار گرفتند. در سال 2015 تولید کل خودرو در انگلستان 9/ 3 درصد افزایش یافت و به یک میلیون و 587 هزار و 677 دستگاه رسید.تولید جگوار لندرور در انگلستان کمتر از یک سوم کل تولید خودرو در این کشور بود. همچنین سال 2015 فروش جهانی جگوار لندرور 24 درصد جهش کرد و به رکورد 487 هزار و 65 دستگاه رسید. 


 

 

منبع :دنیای اقتصاد

 

 

آخرین اخبار فروشگاه

نمایشگاه بین‌المللی خودروی کانادا از اواسط دهه‌ی 70 میلادی برگزار می‌شود و اگرچه که در طول سالیان گذشته خودروهای جذاب زیادی در این نمایشگاه حاضر بوده‌اند اما این رویداد هرگز به اندازه‌ی دیگر نمایشگاه‌های مشهور مورد توجه قرار نگرفته است؛ اما این وضعیت امروز تغییر کرده و ما هیوندای اکسنت 2018

با ما همراه باشید ...

 

Telegram  ّFollow us on Instagram  ّFollow us on Linked-in  Follow us on Google plus  ّFollow us on facebook

دسته بندی محصولات
عضویت در خبر نامه
ایمیل  
شماره موبایل
 
 
عضویت انصراف از عضویت
LiveZilla Live Help