قوانین برگشت و تعویض کالا

 

خرید لنت ترمز یکی از مهم‌ترین اقداماتی است که برای خودروی خود انجام می‌دهید. از آنجا که کد این قطعه در انواع خودروها با مدل سال تولید، شماره شاسی و حتی آپشن‌های مختلف، می‌تواند متفاوت باشد؛ لذا احتمال اشتباه در خرید این قطعه دور از ذهن نیست. از آنجا که تمام تلاش ما در جهت جلب رضایتمندی و اطمینان خاطر شما مشتریان عزیز است؛ در چنین مواردی، حتی‌الامکان قبل از ارسال کالا، هماهنگی‌های لازم با شما مشتری عزیز صورت می‌گیرد.

ما به شما اطمینان می‌دهیم که مرجوع یا تعویض کالا به راحتی و در سریع‌ترین زمان ممکن صورت می‌گیرد. لذا چنانچه به هر دلیل، تصمیم به برگشت محصول خریداری شده دارید، حتما موارد ذیل را مطالعه نمایید تا از واجد شرایط بودن برای برگشت سفارش خود اطمینان حاصل کنید:

  • قوانین برگشت سفارش و بازپرداخت ما 30 روز است. اگر 30 روز از خرید شما گذشته باشد، امکان بازپرداخت یا تعویض سفارش وجود ندارد.
  • برگشت یا تعویض کالا فقط با ارائه فاکتور خرید، امکان‌پذیر است.
  • برای واجد شرایط بودن جهت برگشت یا تعویض سفارش، کالای شما باید استفاده نشده و در همان شرایطی باشد که آن را دریافت کرده‌اید. همچنین باید در بسته بندی اصلی باشد. چنانچه جعبه لنت ترمز، پاره، روغنی یا آلوده بوده و لنت ترمز نیز سالم نباشد و دارای آثار ضربه بوده و یا چرب و روغنی باشد؛ واجد شرایط برگشت نخواهد بود.
  • جهت استرداد یا تعویض سفارش، تعداد اقلام مرجوعی، زمان، نحوه ارسال و شماره پیگیری مرسوله، با هماهنگی مجموعه Lent.ir صورت پذیرد. درغیر اینصورت این مجموعه هیچگونه مسئولیتی بابت عدم تحویل و یا مغایرت اقلام تحویل گرفته شده، نخواهد داشت.
  • مسئولیت ارسال صحیح اقلام برگشتی به محل شرکت، با مشتری است. لذا مجموعه Lent.ir مسئولیتی در قبال ارسال ناصحیح، آسیب و یا نقصان کالاهای برگشتی نخواهد داشت.
  • بازپرداخت یا تعویض سفارش شما، پس از دریافت محصول و بررسی صحت اقلام برگشتی و سلامت فیزیکی آن‌ها انجام خواهد شد.
  • درصورت تایید اقلام برگشتی، واریز بازپرداخت طبق مبلغ ردیف‌های ثبت شده در فاکتور خرید شما، انجام خواهد شد. این فرآیند طی همان روز و حداکثر تا 48 ساعت، به کارت اعتباری شخص سفارش دهنده انجام می‌شود.

برای بازگرداندن سفارش، باید محصول خود را به آدرس زیر ارسال کنید:

تهران، خیابان شهید مدنی، جنب مترو فدک، مجتمع پالمیرا، طبقه 3، واحد 301

کدپستی: 1645661766