روش‌های ارسال

یکی از نگرانی‌های شما مشتری عزیز، ارسال سریع و به‌موقع سفارشات شماست. از آنجا که تمام تلاش ما در جهت جلب رضایتمندی و اطمینان خاطر شما مشتریان عزیز است؛ به شما اطمینان می‌دهیم که ارسال سفارشات در سریع‌ترین زمان ممکن صورت می‌گیرد. به طور کلی ارسال سفارشات در وضعیت نرمال و عادی توسط پیک موتور (ویژه مناطق 22گانه تهران) و پست پیشتاز برای سراسر ایران صئرت می‌گیرد.

در ادامه زمان ارسال و زمان تقریبی تحویل سفارشات توضیح داده می‌شود.

  • ارسال پیک موتور (مناطق 22گانه تهران):

ارسال و تحویل سفارشات شهر تهران، در ساعات اداری همان روز و حداکثر تا 3 ساعت بعد از ثبت سفارش صورت می‌گیرد. لذا جهت اطمینان از دریافت کالای خود در طی همان روز کاری، پیشنهاد می‌شود تا قبل از ساعت 15، سفارشات خود را به صورت آنلاین یا تلفنی ثبت نمایید. در این صورت بدون نگرانی از تاخیر در تحویل، می‌توانید لنت ترمز مد نظر خود را خریداری کنید.

 

  • ارسال پست پیشتاز:

پست پیشتاز یکی از روش‌های ارسال سریع و مطمئن در سراسر کشور است. به همین دلیل ارسال پستی سفارشات این فروشگاه، توسط سرویس پست پیشتاز انجام می‌شود. از آنجا که شرکت پست نیز در بازه‌های زمانی مشخصی، سرویس‌دهی دارد؛ لذا جهت تحویل سفارش شما در همان روز به پست، پیشنهاد می‌شود سفارش خود را تا قبل از ساعت 10 صبح ثبت نمایید. زیرا سفارشات ثبت شده بعد از ساعت 11 صبح، روز بعد تحویل پست خواهد شد. تحویل سفارشات پستی به مشتریان نیز بین 48 تا 72 ساعت، بسته به آدرس متغییر خواهد بود.

لازم به‌ذکر است که پس از تحویل سفارشات به پست، کد رهگیری پستی در اختیار شما قرار داده می‌شود و تمامی مراحل از طریق سایت پست قابل رهگیری می‌باشد.

 

  • سایر روش‌های ارسال سریع به درخواست شما مشتری عزیز:

چنانچه شما در دریافت سفارشات خود عجله داشته باشید و یا سرویس ارسال خاصی نظیر ارسال هوایی، تیپاکس، باربری، اتوبوس و یا سواری مد نظر شما باشد، به درخواست شما، قابل انجام است.